Czechvacation Rental cottages and cabins

Czechvacation - Chcete pronajímat?

- Menu
Available term search from
into
search
Text search Advanced search
Start pageChcete pronajímat?
chaty a chalupy-cz chaty a chalupy-sk chaty a chalupy-de chaty a chalupy-pl chaty a chalupy-ru
pocet - popis

Chcete pronajímat?

Vážení pronajímatelé,
Spokojený pronajímatel
Spokojený pronajímatel
děkujeme Vám za zájem o spolupráci s naší CA TourTrend. Již od roku 1990 jsme specializovanou agenturou, zabývající se výhradně rekreačními pronájmy chat, chalup a privátů v Čechách a na Slovensku. V omezeném množství zprostředkováváme i pobyty v penzionech a ve větších rekreačních zařízeních. Naše produkty nabízíme tuzemským zájemcům formou OBRÁZKOVÉHO KATALOGU, který je 1-2x ročně aktualizován. Všechny organizační, platební a stornovací podmínky a další pravidla naleznete ve Všeobecných podmínkách. Platí jak pro zákazníky, tak i pro Vás ubytovatele.

Vzájemnou spolupráci můžeme zahájit okamžitě, jakmile od Vás obdržíme pravdivě vyplněný dotazník, kvalitní fotodokumentaci rekreačního objektu (exteriér i interiér) a jednoduchý nákres půdorysu jednotlivých podlaží. Váš rekreační objekt ihned nabídneme na internetu a při telefonickém prodeji. Do obrázkového katalogu jej zařadíme zdarma při jeho nejbližší aktualizaci. Pro tuto formu spolupráce nevyžadujeme písemnou smlouvu, ale očekáváme kladné potvrzování všech našich objednávek.

Dle možností Váš rekreační objekt při nejbližší příležitosti rádi navštívíme. Po osobním jednání je možné zařazení do zahraničního katalogu a to i na základě Smlouvy o zpostředkování rekreačních pobytů. Podmínky smluv jsou individuální dle požadavků zahraničních partnerů. U všech zahraničních CA však platí, že pokud objednávky pobytů nepřijdou do tzv. rezervačního termínu (např. do 15.5. pro letní sezónu), nabízíme tyto neobsazené týdny českým zákazníkům.

V posledních dvou letech došlo k výraznému zvýšení zájmu o domácí rekreaci a stoupl i zájem o pobyty na Slovensku. Díky naší tradici, dlouholetým zkušenostem, pravidelné inzerci a hlavně obsáhlou databází stálých zákazníků dosahujeme velmi dobré vytíženosti objektů. Kvalitní a cenově odpovídající objekty mají v období hlavních sezón až 100% obsazenost !

Proč tedy právě TOURTREND?

  • Lepší a výhodnější podmínky Vám žádná jiná CK ani agentura nenabídne. Jsme variabilní a rychlí !

  • Máme nejnižší provizi za zprostředkování. Proti konkurenci jsme v průměru o 15-20% levnější, proto dosahujeme trvale nejlepší obsazenosti.

  • Pobyty prodáváme sami, nemáme žádné další a další provizní prodejce (tzv. širokou prodejní síť), kteří ceny dále zbytečně navyšují.

  • Peníze za pobyty (až na vyjímky) inkasujete osobně. Nehrozí, že o peníze přijdete případným špatným hospodařením zprostředkovatelů (viz některé zkrachovalé agentury).


  • Ještě jednou děkujeme za Váš zájem a těšíme se na spolupráci.
    Napište si o zaslání dotazníku: tourtrend@tourtrend.cz
    Upozornění: Fotografie můžete zasílat i e-mailem.